E PRANOI DHE LORI HOXHA/ Diçka nuk shkon me këmbën e saj por mos përhapni panik (FOTO) – AlpeGossip
E PRANOI DHE LORI HOXHA/ Diçka nuk shkon me këmbën e saj por mos përhapni panik (FOTO)

E PRANOI DHE LORI HOXHA/ Diçka nuk shkon me këmbën e saj por mos përhapni panik (FOTO)

Lori Hoxha i ka bërë konfuzë sot të gjithë ndjekësit në Instagram.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke kaluar në vijat e bardha të një rruge në Londër, por diçka nuk shkon.

Ndërkohë që këmba e saj e majtë është hedhur para, e djathta ka marrë një drejtim të çuditshëm në rkahun e kundër, që ka habitur ndjekësit e saj.

“Çfarë i ka ndodhur këmbës?”, shkruan një komentues.

“Avash më këmbën se mos rrëzohesh”, vijon një tjetër.

Këtë gjë e ka vënë re edhe vetë fashionista, e cila duke parë komente të tilla, Lori i ka sqaruar njëherë e mirë të gjithë:

“E di që këmba ime duket e çuditshme, por unë jam e çuditshme”.

Epo tani nuk po e vrasim me mendjen se çfarë ka ndodhur