E tmerrshme! Aurela Hoxha mbetet pa flokë, shikoni FOTO e sapo publikuara – AlpeGossip
E tmerrshme! Aurela Hoxha mbetet pa flokë, shikoni FOTO e sapo publikuara

E tmerrshme! Aurela Hoxha mbetet pa flokë, shikoni FOTO e sapo publikuara

Aurela Hoxha është një nga modelet më të përfolura për shkak të linjave të saj.
Ajo jo rrallë herë ka eksperimentuar me pamjen e saj. Herë është shfaqur me flokë shumë të gjata, bionde dhe tashmë befasisht flokët e saj nuk janë në gjendjen e saj më të mirë.

Të shkurtra dhe aspak të shëndetshme duken ato në publikimet e fundit të Aurelës. Çfarë të ketë ndodhur me të!