E rrahu Feron por Linda Morina nxjerr “hakun” duke kënduar… (VIDEO) – AlpeGossip
E rrahu Feron por Linda Morina nxjerr “hakun” duke kënduar… (VIDEO)

E rrahu Feron por Linda Morina nxjerr “hakun” duke kënduar… (VIDEO)

Modelja Ziza Pajaziti, reperi Ligirt Uka dhe këngëtarja Linda Morina ishin mysafirë të kësaj jave n’Kosovë Show.

Pajaziti foli për jetën si modele në Kosovë.

Ndërkohë, Ligriti u befasua nga Linda Morina. Ajo i këndoi atij versionin e saj të këngës ‘Gang Gang” të Feros, me të cilin ai kishte një konflikt fizik.

Për më tepër shikoni videon: