KËNDON E TUND TË PASMET/ Tayna super seksi "çmend" fansat - AlpeGossip
KËNDON E TUND TË PASMET/ Tayna super seksi “çmend” fansat

KËNDON E TUND TË PASMET/ Tayna super seksi “çmend” fansat

E re dhe e suksesshme!

Kështu mund ta përshkruajmë reperen e re Tayna e cila për pak kohë u bë mjaft e njohur dhe e kërkuar në tregun muzikor shqiptar.Përveç se është e talentuar ajo shquhet dhe për bukurinë që e karakterizon.

Pavarësisht se dhe akuzohet për operacione plastike,gjë të cilën nuk e dimë sa e vërtetë është,mund të themi se duket shumë në formë në fotot që poston.

Duke kërcyer, kënduar e ekspozuar linjat e saj ajo ka bërë për vete të gjithë fansat e saj në videon e fundit të postuar në instagram.

Sa lozonjare Tayna!