Kërkesa e mamit që jeton në Tiranë: Dua dikë për… (Video) – AlpeGossip
Kërkesa e mamit që jeton në Tiranë: Dua dikë për… (Video)

Kërkesa e mamit që jeton në Tiranë: Dua dikë për… (Video)

“Dua një lidhje momentale për të kaluar kohën”, kjo ishte kërkesa e Esmeraldës nga Peshkopia sot në emisionin “Aldo Morning Show”.

28-vjeçarja ishte telefonuesja e parë dhe tha se është e interesuar për një njohje momentale për të kaluar kohën.

“Jam Esmeralda nga Peshkopia, jetoj këtu në Tiranë momentalisht, kam marrë një shtëpi me qira… Dua një shok për të kaluar pak kohë se …”,- tha Esmeralda.