E dinte se djali bënte kurs, nëna tronditet kur hyn në dhomën e 16-vjeçarit – AlpeGossip
E dinte se djali bënte kurs, nëna tronditet kur hyn në dhomën e 16-vjeçarit

E dinte se djali bënte kurs, nëna tronditet kur hyn në dhomën e 16-vjeçarit

Kishin vendosur të kontribuonin më shumë për arsimin e djalit të tyre, duke paguar mësuesit më të njohur në qytet që të bënin kurse me të birin jashtë orarit të mësimeve.

Një zgjedhje e cila duket se e ka hidhëruar keq një nënë në Shën Petersburg në Rusi, e cila kur hyri në dhomën ku djali 15 vjeçar studionte, u përball me një skenë tronditëse.

35 vjeçari Natalya Nikandrova, një nga mësuesit, ishte duke kryer një akt seksual ndaj djalit të saj brenda në shtëpi, pa marrë parasysh rrezikun se mund të zbulohej shumë lehtë.

Mësuesi, i cili ishte një mik i nënës së djalit i cili, sipas një raporti në shtypin rus, vjen nga një familje e pasur.

Por mesa duket gjatë një seance kursi, ai kishte lënë mënjanë studimin dhe po ngacmonte seksualisht nxënësin.

Mësuesi është arrestuar dhe rasti do të përcillet në gjykatën e qarkut në Moskë.

Nëse do të dënohet, mësuesi rrezikon deri në katër vjet burgim.