Rita Ora ÇMEND RRJETIN/ Dalin FOTOT e saj me gjoksin fushë gjatë pushimeve – AlpeGossip
Rita Ora ÇMEND RRJETIN/ Dalin FOTOT e saj me gjoksin fushë gjatë pushimeve

Rita Ora ÇMEND RRJETIN/ Dalin FOTOT e saj me gjoksin fushë gjatë pushimeve

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora pas përfundimit të koncertit në Tiranë dhe Verona, vendosi që të marr disa ditë pushimi me të dashurin e saj Andrew në Itali. Dy të dashuruarit u fotografuan disa ditë më parë së bashku duke shijuar pushimet.

Mirëpo ditën e sotme janë publikuar disa foto ku ajo shfaqet së bashku me të në një jaht dhe në një moment vendos që të heq bikinin dhe ka nxjerr sheshit gjoksin e saj. Ky moment nuk ka kaluar pa u kapur nga paparazzët të cilët i kanë publikuar menjëherë

Siç dihet Rita është komentuar gjatë nga mediat kohët e fundit pasi deklaroi se është biseksuale dhe se ka pasur marrëdhënie dhe me femra, më pas ajo publikoi klipin e këngës ‘Girls’ ku shfaqej duke u puthur me Cardi B.