PREU FLOKËT SHKURT FARE/ Këngëtarja shqiptare duket tjetër njeri (FOTO) – AlpeGossip
PREU FLOKËT SHKURT FARE/ Këngëtarja shqiptare duket tjetër njeri (FOTO)

PREU FLOKËT SHKURT FARE/ Këngëtarja shqiptare duket tjetër njeri (FOTO)

Juliana Pasha është një nga këngëtaret më të njohura të muzikës shqiptare, e cila prej vitesh ka mbajtur të njëjtin stil në pamjen e saj të jashtme.

Bjonde dhe me flokët e gjata deri tek qafa Juliana identifikohej lehtë me stilin e saj. Por duket se ajo ka vendosur të ndryshojë pamje drastikisht, duke i prerë flokët të shkurtra fare.

Në foton e postuan në Instagram pak minuta më parë ajo shkruan se e dashuron modelin e ri të flokëve dhe në fakt duhet të themi se ngjan si tjetër person dhe shumë moderne.