Liani i vogël i adhurueshëm, shihni çfarë bën djali i Vesës dhe Big Bastës… (FOTO) – AlpeGossip
Liani i vogël i adhurueshëm, shihni çfarë bën djali i Vesës dhe Big Bastës… (FOTO)

Liani i vogël i adhurueshëm, shihni çfarë bën djali i Vesës dhe Big Bastës… (FOTO)

I vogli i çiftit të këngëtarëve të njohur është një dashuri e vërtetë.
Liani i Vesa Lumës dhe Big Bastës duket se do të jetë në hapat e prindërve të tij. Vesa ka ndarë disa momente të Lianit duke luajtur në piano.

Ai është thuajse dy vjeç dhe e dashuron muzikën dhe skishte si të ndodhte ndryshe, i rritur nga dy prindër aq të talentuar. Prej disa muajsh ata jetojnë në Zelandën e Re.

Vesa ka ndarë shpesh për fansat e saj momente nga jetesa e tyre e re dhe pamjet janë të adhurueshëm.