DAFINA ZEQIRI, ADELINA ISMAJLI DHE TUNA? Ja çfarë thotë këngëtarja shqiptare për koleget (VIDEO) - AlpeGossip
DAFINA ZEQIRI, ADELINA ISMAJLI DHE TUNA? Ja çfarë thotë këngëtarja shqiptare për koleget (VIDEO)

DAFINA ZEQIRI, ADELINA ISMAJLI DHE TUNA? Ja çfarë thotë këngëtarja shqiptare për koleget (VIDEO)

Enxhi Nasufi ishte e ftuara speciale e kësaj puntate të “Why Not” në Ora News, e cila u bë pjesë e lojërave të ndryshme.

Një prej tyre ishte “5 sekonda” ku duhet të thoshte emrat e artisteve të estradës më ‘hot’.

Pa u menduar shumë gjatë, Enxhi përmendi tre këngëtare që marrin vëmendje sa herë dalin në skenë apo sjellin ndonjë projekt të ri muzikor.

 “Dafina Zeqiri, Adelina Ismajli dhe Tuna”, ishte përgjigja e Enxhit.