E akuzojnë për operacionet plastike, reagon para të gjithëve ish-banorja e Big Brother: Qenke smirushe… (FOTO) – AlpeGossip
E akuzojnë për operacionet plastike, reagon para të gjithëve ish-banorja e Big Brother: Qenke smirushe… (FOTO)

E akuzojnë për operacionet plastike, reagon para të gjithëve ish-banorja e Big Brother: Qenke smirushe… (FOTO)

Epo disa gjëra duhen sqaruar publikisht!

Ajo është një nga banoret më të komentuara që kanë qenë pjesë e shtëpisë së Big Brother, si brenda saj, ashtu edhe jashtë saj.

Bëhet fjalë për ish-miss Shqipërinë, Xhensila Pere e cila është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave rozë dhe së fundmi është akuzuar për një operacion plastik nga një fanse. Në një foto të postuar nga Xhensila ku tregon trupin e saj pa këputje zverku, një fanse i ka thënë: “Mbylle gojën. Ke bërë operacion vjet për barkun”.

Këtë mesazh, Xhensila e ka publikuar në Instastory dhe e quan fansen smirushe, madje i thotë “qenke rëndë”.