Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen e së ëmës në kazino, mes shampanjës dhe luksit – AlpeGossip
Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen e së ëmës në kazino, mes shampanjës dhe luksit

Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen e së ëmës në kazino, mes shampanjës dhe luksit

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj ditën e sotme e ka nisur me një urim të veçantë për të ëmën e cila feston ditëlindjen. Në ditën më të veçantë për të, dy vajzat e shtëpisë kanë vendosur të festojnë së bashku. Mes shampanjës dhe festës në një nga kazinotë e Tiranës, Beatrix ndan një video të veçantë të mamit të saj.

Një dialog shumë i lezetshëm mes tyre zhvillohet gjatë kësaj kohe, kur këngëtarja e pyet të ëmën sa vjeç bën dhe ajo i përgjigjet me të qeshur: “22 vjeç bëj”. Ndërkohë që vetë Beatrix shkruan: “Mami im është e mrekullueshme dhe gjithmonë e mbushur plot energji pozitive”.