PUBLIKOHEN PAMJET/ Zaimina festë madhështore për ditëlindjen e parë të Khloes – AlpeGossip
PUBLIKOHEN PAMJET/  Zaimina festë madhështore për ditëlindjen e parë të Khloes

PUBLIKOHEN PAMJET/ Zaimina festë madhështore për ditëlindjen e parë të Khloes

Një vit më parë, këngëtarja shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Zaimina Vasjari, u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen Khloe, e cila feston sot 1-vjetorin e lindjes së saj.
Nëpërmjet një videoje në Instastory, Zaimina ka zbuluar se po përgatit një festë madhështore për të voglën.

Në pamjet e publikuara, këngëtarja ka filmuar disa prej përgatitjeve të para në sallën ku do të mbahet festa e Khloes, vend i cili ndodhet pranë detit.