ME TRUPIN BISHË/ Meshkujt po “çmenden” pas kësaj mami të nxehtë (FOTO) - AlpeGossip
ME TRUPIN BISHË/ Meshkujt po “çmenden” pas kësaj mami të nxehtë (FOTO)

ME TRUPIN BISHË/ Meshkujt po “çmenden” pas kësaj mami të nxehtë (FOTO)

Ndonjëherë mosha mund të jetë thjesht dhe vetëm një numër, e këtë e di mirë Laura Heikkla dhe trupi i saj gjithmonë e më në formë.

Nëse mendoni se është adoleshente, e keni shumë gabim. Ajo është një 51-vjeçare, e cila ka arritur që falë punës së shumtë dhe ushtrimeve gjimanstikore, të ketë këtë arritje me fizikun.

Madje, vetë e pranon se trupi i saj duket shumë më mirë sot sesa kur ishte 30 vjeçe.

Gruaja tregon më tej se në profilin e saj në Instagram ka në mënyrë të vazhdueshme kërkesa nga meshkujt, të ilët e ngacmojnë dhe e ftojnë të dalin bashkë, duke menduar se është një vajzë e re në moshë.

Laura shprehet se ka nisur një dietë të shëndetshe dhe kujdeset rregullisht për trupin e saj, prej 15 vitesh, kohë kur lindi edhe të bijën.