PREJ GURI DHE PLOT ME LULE/ Pamjet nga vila e Sonila Meços (FOTO) – AlpeGossip
PREJ GURI DHE PLOT ME LULE/ Pamjet nga vila e Sonila Meços (FOTO)

PREJ GURI DHE PLOT ME LULE/ Pamjet nga vila e Sonila Meços (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço po i kalon pushimet në Dardhë të Korçës me bashkëshortin dhe vajzën. Atje Sonila po pushon në vilën e saj që ndodhet mes gjelbërimit.

Së fundmi moderatorja ka postuar disa foto nga vila dy katëshe që të dhuron një pamje mahnitëse, e ndërtuar e gjitha prej guri dhe me një oborr plot me lule.

“Të ‘ushqesh’ një kopësht me lule nis me duart në pleh, por përfundon duke ushqyer shpirtin. Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë”, shkruan Sonila krah fotove të publikuara.