“HARRON” NORËN/ Robert Berisha martohet me një tjetër moderatore (VIDEO) – AlpeGossip
“HARRON” NORËN/ Robert Berisha martohet me një tjetër moderatore (VIDEO)

“HARRON” NORËN/ Robert Berisha martohet me një tjetër moderatore (VIDEO)

Këngëtari i njohur Robert Berisha ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” të moderatores Roza Lati, ku së bashku me Kastro Zizon kanë rrëfyer më shumë jo vetëm për karrierën, por edhe për jetën e tyre private.

Mirëpo, me siguri të gjithë janë habitur kur në një moment Roza deklaron se në të vërtetë Roberti është martuar me të dhe jo me Norën. Madje, moderatorja shfaq në ekran foto të saj dhe Robertit gjatë dasmës së tyre.

“Po për letra, për dokumenta, që mora pasaportën shqiptare është dashur të martohem.”- i tregon Roberti Kastros duke qeshur dhe komplimenton personin që ka montuar fotot, pasi sipas tij i ka bërë të duken shumë origjinale, siç mund ta shihni në videon e emisionit të publikuar nga Roza Lati.