Habit ish-banorja e Big Brother: “Kur e kupton se ke ik për pambuk”…(FOTO) – AlpeGossip
Habit ish-banorja e Big Brother: “Kur e kupton se ke ik për pambuk”…(FOTO)

Habit ish-banorja e Big Brother: “Kur e kupton se ke ik për pambuk”…(FOTO)

Ka momente nga ato kur edhe Vip-ave u ngadalësohet paksa logjika duke shkaktuar nje boshllëk në kuptimin e situatave.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe për ish-banoren e Big Brother, Xhensila Pere e cila ka publikuar një foto në Instastory ku shihet një bisedë e zhvilluar në rrugë virtuale.

Në një pjesë të bisedës Xhensila mesa duket është keqkuptuar dhe nuk e ka marrë si duhet përgjigjen që i ka dhënë bashkëbisedues-i/ja por ka qenë vetë ajo që e ka kuptuar këtë fakt duke e shoqëruar foton me një koment vërtet funny.

“Mbas dy ore bisedë në kafe e kupton që ke ik për pambuk”, shkruan Xhensila Pere në postimin e saj në Instastory.