“U BËRA XHELOZE PËR NJË FOTO”/ Gruaja e Bujar Asqeriut rrëfehet tek Rudina (VIDEO) – AlpeGossip
“U BËRA XHELOZE PËR NJË FOTO”/ Gruaja e Bujar Asqeriut rrëfehet tek Rudina (VIDEO)

“U BËRA XHELOZE PËR NJË FOTO”/ Gruaja e Bujar Asqeriut rrëfehet tek Rudina (VIDEO)

Ka qenë një bashkëbisedim tejet i këndshëm ai i moderatores së pasdites në TV Klan dhe aktorit të njohur Bujar Asqeriu me të shoqen, Irena. Ata rrëfyen me mjaft ciltërsi njohjen dhe marrëdhënien e tyre në vite.

Cifti duket shkon shumë mirë, dhe Irena tregoi një admirim të qartë për bashkëshortin. Por ajo e pranoi se është bërë edhe xheloze. Kur mbaruan xhirimet e filmit “ Njeriu I mirë me Eva Alikën“, I tha ajo Rudinës,“ Bujari kishte bërë një foto me Evën dhe një shoqe të ulur në një stol.

Kishin dalë të tre shumë bukur, dhe unë u bëra xheloze por këtë e shfaqa në një mënyrë të sofistikuar: e vura foton tek televizori dhe ngjitur me të, vendosja foton e dy djemve tanë. Ai e pa sa erdhi dhe ma lexoi mendjen. Irena, shumë bukur mizanskena, më tha“. Mesazhi i përcjellë me “mjaft lezet“, apo jo?