E “masakrojnë” për PHOTOSHOP! Oriola Marashi “çmend” rrjetin si një Ferrari, këngëtarja shqiptare: Heu bre non, na myte! (FOTO) – AlpeGossip
E “masakrojnë” për PHOTOSHOP! Oriola Marashi “çmend” rrjetin si një Ferrari, këngëtarja shqiptare: Heu bre non, na myte! (FOTO)

E “masakrojnë” për PHOTOSHOP! Oriola Marashi “çmend” rrjetin si një Ferrari, këngëtarja shqiptare: Heu bre non, na myte! (FOTO)

Ka photoshop apo është vetë muri i shtrembër? Oriola di si të përgjigjet!

Modelja seksi shqiptare di si të jetë në qendër të vëmendjes, jo vetëm me fotot që publikon, por edhe për diçiturën që përdor në këto foto. Pikërisht një foto e tillë e postuar së fundmi në

Instagram ka ngjallur shumë debat. Ajo shfaqet e veshur e gjitha me të kuqe dhe e përshkruan veten si një Ferrari Pista 488, Ferrari i fundit që u prezantua një ditë më parë.

Ashtu siç shumë fansa “u çmendën” edhe shoqes së saj Beatrix Ramosajt i pëlqeu shumë kjo foto dhe i shkroi: “Heu bre non na myte” me disa emoji flakë.

Ama nuk mund të mungonin edhe akuzat për operacione plastike dhe për Photoshop pasi shumë fansa vunë re se vijat e pllakave të murit në sfond janë pak të shtrembëruara e kështu ata aluduan se e ka modifikuar foton për të zmadhuar të pasmet. Por ka edhe nga ata që mendojnë se e ka bërë kastile për të qenë në qendër të vëmendjes.

Oriola nuk ju ka kthyer përgjigje komenteve, por ndryshoi diçiturën e fotos, ku shkroi se nuk ka frikë nga perfeksioni, sepse ata nuk do e arrijnë kurrë. Prandaj u krijua photoshop-i.

Pra Oriola e ka për të tjerët këtë komentin mbi photoshop-in sepse për vetën mendon se është shumë afër perfeksionit me siguri.