U nda nga biznesmeni që çmend vajzat e Tiranës, modelja e njohur bëhet nuse (FOTO) - AlpeGossip
U nda nga biznesmeni që çmend vajzat e Tiranës, modelja e njohur bëhet nuse (FOTO)

U nda nga biznesmeni që çmend vajzat e Tiranës, modelja e njohur bëhet nuse (FOTO)

Ajo u bë e famshme pas daljes në Big Brother 7 dhe prej asaj kohe është një nga femrat të cilësuara si më seksi në vend.

Françeska Jaçe prej kohësh është e njohur në botën e modës dhe ka qenë një modelet shqiptare më të lakuara për vitin 2017 për shkak të pozave mjaft sensuale që realizon gjithnjë.

Ajo ka vetëm pak kohë që është ndarë nga biznesmeni i njohur Andi Geci, i cili konsiderohet si një nga meshkujt më të kërkuar nga vajzat në Tiranë.

Ama Franceskën se ka ndaluar asgjë që të pozojë nuse. Në super formë dhe veshur me një fustan nusërie, Françeska ka shkëlqyer më shumë se cdo herë.