“NDRYSHIMI DRASTIK”/ Genta e “Big Brother” bëhet bjonde (FOTO) – AlpeGossip
“NDRYSHIMI DRASTIK”/ Genta e “Big Brother” bëhet bjonde (FOTO)

“NDRYSHIMI DRASTIK”/ Genta e “Big Brother” bëhet bjonde (FOTO)

Genta e “Big Brother” mbetet një nga ish-banoret më të komentuara në showbiz dhe për të cilën publiku ka gjithnjë kuriozitet të dijë më shumë.

Prej vitesh ish-banorja i ka qëndruar besnik flokëve të zinj, por sot papritur ka vendosur të bëjë një ndryshim.

Ajo ka postuar në Instastory disa video ku tregon se po bën një ndryshim në pamje e në videon e fundit shfaqet bjonde teksa lan flokët.