TATUAZH NË VENDIN INTIM/ Rike Roçi na i tregon të gjitha (FOTO) – AlpeGossip
TATUAZH NË VENDIN INTIM/ Rike Roçi na i tregon të gjitha (FOTO)

TATUAZH NË VENDIN INTIM/ Rike Roçi na i tregon të gjitha (FOTO)

Ish-banorja e ‘Big Brother Albania’, Rike Roçi, është një nga femrat më të spikatura të showbiz-it, dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar dy foto ku duket tepër sensulae, tërheqëse dhe provokuese.

E veshur me rroba banjo bardh e zi, Rike nuk nguron të tregojë edhe tatuzhin që ka në pjesën intime, duke çmendur fansat që e kanë “bombarduar” me komente.