NUK DO E NJIHNI/ Ja sa ka ndryshuar Xhensila Myrtezaj. Ndërhyrjet plastike apo jo? (FOTO) - AlpeGossip
NUK DO E NJIHNI/ Ja sa ka ndryshuar Xhensila Myrtezaj. Ndërhyrjet plastike apo jo? (FOTO)

NUK DO E NJIHNI/ Ja sa ka ndryshuar Xhensila Myrtezaj. Ndërhyrjet plastike apo jo? (FOTO)

Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet më të përfolura të show-bizit shqiptar. Ajo ka qenë pjesë e ekranit tonë që shumë vitë më përpara kur nisi për herë të parë karrierën  e saj si këngëtare.

Prania e saj e hershme në sytë e publikut shqiptar na ka bërë ta përcjellim përgjat të gjithë rrugës që ka ndjekur deri këtu ku ka arritur tani.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale dhe gjithmonë poston foto nga përditshmëria e saj. Mirëpo sa më shumë kohë kalon dhe sa me shumë postime të shohim, aq më tepër mund të vërejmë ndryshime në paraqitjen e këngëtares. Sigurisht, për mirë.

Megjithëse nuk ka patur kurrë një deklaratë nga ana e saj se mund të ketë bërë ndërhyrje në pamjen e saj, ne gjithsesi dyshojmë për disa gjëra të vogla.

Për më tepër do t’jua paraqesim disa foto të kohëve më para dhe disa foto të tanishme dhe ju mund të gjykoni vetë.

 

  

/AlpeGossip.al