PUBLIKOI FOTOT E NXEHTA NË INSTAGRAM/ Fansat nuk i lanë gjë pa thënë modeles së njohur – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTOT E NXEHTA NË INSTAGRAM/ Fansat nuk i lanë gjë pa thënë modeles së njohur

PUBLIKOI FOTOT E NXEHTA NË INSTAGRAM/ Fansat nuk i lanë gjë pa thënë modeles së njohur

Kohët e fundit fansat nuk e kanë lënë rehat modelen Emily Ratajkowski, sidomos pas një fotoje të postuar me mikeshën e vet Caitlin King. Kjo e fundit është më e bëshme përsa i përket formave trupore.

Lehtësisht fansat e kanë dalluar se cila është nga të dyja modelja Ratajkowski. Të dyja mikeshat, shihen të shtrira me bark duke bërë banjo dielli, ku të pasmet e tyre janë në plan të parë.

Fansat e kanë “gozhduar” ku i kanë komentuar se Emily i zgjedh mikeshat e shëndosha që të duket vetë më mirë.

Të dyja të veshura me kostume të dizenjuara nga Emrata për linjën e saj Inmorata, ku duken dy të pasme shumë të ndryshme. Me këtë foto Emily pasyshim ka dashur të tregojë format e saj të bukura.

Komenti i një fansi:

“E ke vënë qëllimisht këtë foto për t’i treguar të tjerëve që trupi yt është më i mirë”.

Koment tjetër:

“Përse e detyron mikeshën tënde të bëjë këtë përulje?”.

Një fans shkruan:

“Një balenë pranë një kallamari”.

Pas disa ditësh heshtje Emily Ratajkowski iu është përgjigjur atyre që komentuan foton e saj, duke pranuar që e do trupin e shoqes së saj dhe është krenare që Caitlin vesh kostumet e saj.