HARRY BËHET KUMBAR/ Zbulohen detajet nga dalja e fundit publike e çiftit mbretëror – AlpeGossip
HARRY BËHET KUMBAR/ Zbulohen detajet nga dalja e fundit publike e çiftit mbretëror

HARRY BËHET KUMBAR/ Zbulohen detajet nga dalja e fundit publike e çiftit mbretëror

Princ Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, megjithatë këtë fundjavë vëmendjen e mori një tjetër fëmijë nga familja mbretërore, vajza 9-muajshe e kushërirës së princit. Vogëlushja Lena Elizabeth u pagëzua dhe kumbari i saj u bë Harry. Pagëzimi i bë në kishën e ‘St. Nicholas’ në Cherrington. Dukesha e Sussex, Markle, ishte veshur me një pallto ngjyrë kafe ‘Vintage Dior’, të kombinuar më një çantë në formë kutie të Victoria Beckham.

Ajo çka u vu re në këtë event ishte se mungonte prezenca e Princ William dhe Kate Middleton.