MOMENTI I SIKLETSHËM/ Princin Harry e pickon një bletë në publik dhe Meghan nuk përmban dot… (VIDEO) – AlpeGossip
MOMENTI I SIKLETSHËM/ Princin Harry e pickon një bletë në publik dhe Meghan nuk përmban dot… (VIDEO)

MOMENTI I SIKLETSHËM/ Princin Harry e pickon një bletë në publik dhe Meghan nuk përmban dot… (VIDEO)

Princi Harry dhe Meghan Markle bënë dje daljen e tyre të parë publike si Duka dhe Dukesha e Sussex, për të festuar 70-vjetorin e Princit Charles në kopshtin e Buckingham Palace.

Djali më i vogël i Princit Charles mori fjalën, duke treguar rëndësinë e të atit dhe arritjet e tij.

Por një nga gjërat për të cilat u përfol më shumë ishte momenti i sikletshëm që hasi gjatë fjalimit.

Një bletë i kaloi shumë pranë dhe Harry ndaloi fjalimin e tij, ndërsa tha:

“Më falni, ajo bleta më preku vërtet