DIKUR BËNTE NAMIN/ Çfarë ka ndodhur me Kalllashin (FOTO) – AlpeGossip
DIKUR BËNTE NAMIN/ Çfarë ka ndodhur me Kalllashin (FOTO)

DIKUR BËNTE NAMIN/ Çfarë ka ndodhur me Kalllashin (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend Donjeta Kosumin, valltaren që dikur bënte namin nëpër emisione me deklaratat e saj dhe kërcimet e që njihej nën nofkë “Kalllashi”. Prej shumë kohësh Donjeta është larguar nga vëmendja e publikut dhe mungesa e saj po vihet re gjithnjë e më shumë.

Ishte viti 2017 kur ajo deklaroi se do hiqte dorë nga kërcimi. Më pas në vitin 2018 Donjeta thuajse u zhduk nga ekrani dhe rrjetet sociale. Ajo u rikthye në fund të vitit të kaluar dhe në një emision tregoi se e kanë ker.cenuar prandaj është detyruar të largohet për në Zvicër.

Tanimë Donjeta bën një jetë larg famës dhe larg bujës së madhe. Ajo poston rrallë në rrjete sociale dhe fotot që poston janë mëse normale dhe aspakprovokuese siç ndodhte dikur./Xing.al