SUPER SEKSI E VESHUR ME STREÇE/ Xhemi Shehu “djeg” palestrën (FOTO) – AlpeGossip
SUPER SEKSI E VESHUR ME STREÇE/ Xhemi Shehu “djeg” palestrën (FOTO)

SUPER SEKSI E VESHUR ME STREÇE/ Xhemi Shehu “djeg” palestrën (FOTO)

Përveç televizionit Xhemi Shehu duket se gjen kohë edhe për veten.

Moderatorja më e ëmbël e “Top Channel” pëlqehet nga mbarë publiku për thjeshtësinë e saj.

Asnjëherë nuk e kemi parë ta ekzagjerojë me stilin e saj e megjithatë ajo duket mjaft bukur.

Xhemi paska dhe një pasion tjetër të cilin e kemi parë nga rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për palestrën.

Shpeshherë ajo ndan me miqtë e saj momente nga stërvitja e duket mjaft në formë,

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet e veshur sportive, një palë streçe të zeza dhe një kanatiere të shkurtër.

Në një pozicion paska provokues,ajo duket mjaft seksi!