“K*RVË, NARKOTRAFIKANT, VRASËS, LAVIRË, OLIGARK…”/ Këngëtari i njohur shqiptar publikon mesazhin befasues për… (FOTO) – AlpeGossip
“K*RVË, NARKOTRAFIKANT, VRASËS, LAVIRË, OLIGARK…”/ Këngëtari i njohur shqiptar publikon mesazhin befasues për… (FOTO)

“K*RVË, NARKOTRAFIKANT, VRASËS, LAVIRË, OLIGARK…”/ Këngëtari i njohur shqiptar publikon mesazhin befasues për… (FOTO)

Këngëtari i njohur i grupit “West Side Family”, Landi Fornia ka postuar foto thumbuese për të gjithë politikanët dhe deputetët në Shqipëri.Marrë shkas nga fjalori jo i përshtatshëm që përdoret në Kuvend por edhe jashtë tij .

“K*rvë, lavire, kriminel, vrazës, daun, narkotrafikant, oligark, pjeshkëz, hajdut… NJË DITË E ZAKONSHME N’PARLAMENT”- shkruan këngëtari në një postim në rrjete sociale teksa e shoqëron me frazën ‘sa e embël’.