“SI NËPËR FILMA”/ Pranë detit, Nevina Shtylla do t’ju bëjë për vete me… (FOTO) – AlpeGossip
“SI NËPËR FILMA”/ Pranë detit, Nevina Shtylla do t’ju bëjë për vete me… (FOTO)

“SI NËPËR FILMA”/ Pranë detit, Nevina Shtylla do t’ju bëjë për vete me… (FOTO)

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më bukuroshe të ekraneve shqiptare që i bën gjithnjë për vete njerëzit me ëmbëlsinë që e karakterizon.

Pushimet për të duken se nuk kanë mbaruar ende duke qenë se ajo në foton e fundit shfaqet pranë detit duke e shijuar në maksimum

“Si nëpër filma”, shkruan bukuroshja për foton e cila duket tepër artistike.

E thjeshtë dhe e bukur!