CHIARA FERRAGNI E KOPJON HAPUR / Shihni si i kthehet Luana (FOTO) – AlpeGossip
CHIARA FERRAGNI E KOPJON HAPUR / Shihni si i kthehet Luana (FOTO)

CHIARA FERRAGNI E KOPJON HAPUR / Shihni si i kthehet Luana (FOTO)

Padyshim që fustani gjigand me tyl mund të quhet fustani i vitit 2018.

Tejet I pëlqyer nga të gjitha vajzat e showbizz-it të cilat e kanë veshur atë pothuajse në çdo eventiment të mundshëm duke filluar nga tapeti I kuq , e deri tek photoshoot-et.

Është e vështirë të thuhet se kush e solli e para këtë trend, por mund të themi se ka qenë një ndër më të përhapur si tek vajzat e showbizz-it përtej kufijve po ashtu dhe tek ato brenda Shqipërisë.

Së fundmi ka qenë Chiara Ferragni e cila ka veshur fustanin, në versionin e ngjyrës së kuqe dhe pa u stepur aspak, Luana është heshur menjëherë në sulm.

Luana ka komentuar në foton e Chiarës duke etiketuar edhe stilisten që ia ka realizuar asaj fustanin.

“Edhe ti më kopjove”, -i shkruan Luana-Chiarës.