BASHKËSHORTI MILIONER KRITIKON DHURATËN E DITËLINDJES/ Riselda Sejdija ja kthen kështu… (FOTO) – AlpeGossip
BASHKËSHORTI MILIONER KRITIKON DHURATËN E DITËLINDJES/ Riselda Sejdija ja kthen kështu… (FOTO)

BASHKËSHORTI MILIONER KRITIKON DHURATËN E DITËLINDJES/ Riselda Sejdija ja kthen kështu… (FOTO)

Riselda Sejdija dhe bashkëshorti i saj me një diferencë moshe prej 30 vitesh kanë qenë gjithmonë në qendër të thashethemeve të mediave rozë.

Së fundmi ai ka pasur ditëlindjen dhe Riselda ka qenë “në siklet” për dhuratën.

Mesa duket Ajdini qenka tepër tekanjoz dhe shumë i vëmendshëm në detaje.

“Unë dola për ti blerë Ajdinit tullumbace për ditëlindje, pastaj u kujtova që ai asnjëherë nuk  i pëlqen dhuratat e mia, gjithmonë ka nga një kritikë nga mbrapa.. Çfarë bëra unë do të thoni ju?

Bëra pazar për vete për ditëlindjen e Ajdinit dhe u kënaqa shumë” shkruan Riselda teksa duket mjaft e kënaqur me shoppingun që ka bërë.

 

 

Përtej shakave, Riselda sigurisht që nuk do ta linte pa dhuratë bashkëshortin e saj e tregoi se çfarë i kishte blerë.

Megjithatë ai sërish ishte “i pakënaqur” pasi në dhuratë nuk ishte vendosur viti.