“JEMI ME TY…”/ Parashutë nga qielli,Iliri surprizohet nga fansat – AlpeGossip
“JEMI ME TY…”/ Parashutë nga qielli,Iliri surprizohet nga fansat

“JEMI ME TY…”/ Parashutë nga qielli,Iliri surprizohet nga fansat

Një suprizë e këndshme ka ndodhur ditën e sotme në shtëpinë më të famshme në Shqipëri për njërin nga banorët.

Teksa banorët ndodheshin në oborrin e shtëpisë, një parashutë është afruar përreth tyre.

Surpriza e veçantë ishte për Ilirin.

Fansat e tij të zjarrtë e surprizuan atë me një parashutë në të cilën shkruhej një dedikim ku ai u lumturua pafund.

Në të shkruhej : Forca ilir jemi me ty e gjithë shqipëria dhe diaspora duke e emocionuar jo pak Ilirin.