PAS PUSHIMEVE SUPER LUKSOZE/ Luana i “përvishet” punës, e veshur me këmishë dhe… (FOTO) – AlpeGossip
PAS PUSHIMEVE SUPER LUKSOZE/ Luana i “përvishet” punës, e veshur me këmishë dhe…  (FOTO)

PAS PUSHIMEVE SUPER LUKSOZE/ Luana i “përvishet” punës, e veshur me këmishë dhe… (FOTO)

Luana Vjollca është një nga personazhet më të të komentuar në botën e televizionit shqiptar.

View this post on Instagram

Edhe Luanesh edhe Lule 😛

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Moderatorja e një emisioni,  publikimi i disa këngëve, ku së fundmi bashkpunoi më këngëtarin e njohur ndërokomëtarisht Faydee, Luana ia del që të ketë vëmendjen e  mediave dhe rrjedhimisht edhe të publikut.

View this post on Instagram

TOMORROW 🔥💣 @faydeemusic

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Por në gjithë këtë fokus të madh ndaj saj jo pak rol luajnë format e saj bombastike, të cilat nuk nguron t’i ekspozojë sa herë i jepet mundësia.

View this post on Instagram

Your Habibi 😛

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Pas pushimeve luksoze në Monte Carlo, me helicopter  privat, Luaan ka vendosur që t’I rikthehet fuqishëm punës së saj si moderatore.

View this post on Instagram

🚁🚁🚁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

E veshur me këmishë, Luana i “përvishet” përgatitjeve për projektet e saj televizive, ku nuk dimë nëse do vazhdojë emisionin e saj “Shiko kush luan” , apo do merret me diçka tjetër. Por është e sigurt që do vazhdojë sërish në Top Channel.

 

 

Përgatiti: AlpeNews.al