PUBLIKOHEN FOTOT/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir Shaqirit – AlpeGossip
PUBLIKOHEN FOTOT/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir Shaqirit

PUBLIKOHEN FOTOT/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir Shaqirit

Ilir Shaqiri dhe Emanuela u martuan këtë të shtunë me një dasmë përrallore buzë detit, të organizuar nga “Ami Event”.

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Të ftuar ishin rreth 150 persona, miq, familjarë dhe ish-banorë të “Big Brother VIP”, ku mund të përmendim: Ermal Mamaqin, Amarda Toskën, Arbana Osmanin, Eduart Grishajn, Sara Hoxhën, Vera Grabockën, Irgen Çelën, Arjola Demirin, Sheila Haxhirajn, Ardit Çunin, Meridian Ramçajn, Valon Shehun, Arbër Sulstarovën, Valbona Selimllari, Irma Libohovën, Orgesa Zaimin, e të tjerë.

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Për të parë se si u veshën personat e lartpërmendur, shikoni fotot e mëposhtme:

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Ermal Mamaqi

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Sara Hoxha

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Valbona Selimllari dhe Vera Grabocka

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Sheila Haxhiraj

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Irma Libohova

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Arjola Demiri

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Orgesa Zaimi

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Valon Shehu

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Xhoda

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Ardit Çuni

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Meridian Ramçaj

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir

Arbër Sulstarova

Fotot/ Ja si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Ilir