PASI U KAPËN SË BASHKU NË ITALI/ Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donald Veshajn? (FOTO) – AlpeGossip
PASI U KAPËN SË BASHKU NË ITALI/ Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donald Veshajn? (FOTO)

PASI U KAPËN SË BASHKU NË ITALI/ Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donald Veshajn? (FOTO)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë rikthyer së bashku. Pas ‘tradhtisë’ që aktori i humorit i bëri moderatores në sy të të gjithë publikut ajo duket se e ka falur.

Në rrjet qarkulluan foto nga Kryefjala.Com ku zbuluan se çifti ndodheshin së bashku në Genova, Itali duke bërë shopping me njëri-tjetrin nëpër dyqane luksoze.

Nga ana e tyre deri më tani nuk ishte marrë asnjë lloj konfirmimi se janë bashkë sado që fotot tregojnë të kundërtën. Mirëpo pas publikimit të tyre duket se ka ardhur dhe ‘reagimi’ i Borës.

Ajo ka postuar në InstaStoryn e saj një selfie nga Italia dhe me këtë moderatorja i la të gjithëve të nënkuptojnë se sapo dha konfirmimin e ribashkimit të saj me Donaldin. Deri më tani nuk kemi ende ndonjë reagim nga aktori.