TRENDET E FUNDIT/ Të gjitha modelet e pantallonat që këtë verë duhet ti blini PATJETËR – AlpeGossip
TRENDET E FUNDIT/ Të gjitha modelet e pantallonat që këtë verë duhet ti blini PATJETËR

TRENDET E FUNDIT/ Të gjitha modelet e pantallonat që këtë verë duhet ti blini PATJETËR

Pantallonat me patjetër që janë në praktike se fundet apo fustanet dhe sidomos në periudhën e plazhit. Quhen si një version i zbukuruart i fustaneve lino apo të derdhura dhe të rehatshme për një ditë vere. Modelet që këtë vit do të shihni në çdo dyqan janë disa. Zgjidhni dhe ju të preferuarat tuaja nga këto më poshtë:

Pantallonat Culotte: Perfekte për udhëtime verore, dhe për ata që duan ti kalojnë në plazh  por dhe për ata që duan të eksplorojnë një qytet të caktuar në vapë dhe diell.

Pantallonat e bëra me grep: Janë tipike për të dalë një mbrëmje vere ose për tu veshur dhe në koncerte. Janë pak më elegante dhe klasike se ato që përmendëm më sipër.

Pantallonat me viza: Janë pantallonat më të  thjeshta për tu veshur dhe për tu kombinuar. Gjithashtu fjongo në pjesën e belit i bën ato shumë vajzërore dhe të veçanta.

Printet me lule: Të gjëra dhe patjetër me printet më të kërkuara të momentit: ato me lule. Ideale për pushime në plazh.