“Rrëfehet” bossi i duhanit: Ja pse dashnoret e mia kanë bërë tatuazh në b*thë logon e kompanisë – AlpeGossip
“Rrëfehet” bossi i duhanit: Ja pse dashnoret e mia kanë bërë tatuazh në b*thë logon e kompanisë

“Rrëfehet” bossi i duhanit: Ja pse dashnoret e mia kanë bërë tatuazh në b*thë logon e kompanisë

Bosi i duhanit, Travers ‘Candyman’ Beynon, është përballur me shumë kritika pasi ka publikuar fotot gjysmë lakuriq të femrave që mbajnë në vithet e tyre logon e kompanisë së tij, Free Choice.
Pas festës së madhe dhe fotove të shumta të publikuara në rrjetet sociale, “Candyman” është kritikuar pa masë.

Ato foto janë cilësuar si shumë seksiste, ndërsa vetë bossi ka arritur të shpjegojë arsyen e vërtetë pse femrat e tij kanë bërë këtë logo tatuazh.

Ai ka përdorur një mënyrë të mirë marketingu për kompaninë. Fillimisht ka bërë një garë, në të cilën ka premtuar se 40 personat e parë që do të bënin tatauzh në pjesë “të nxehta” të trupit të tyre emrin e kompanisë, do të përfitonin udhëtime falas në Australi dhe do të merrnin pjesë në festat e tij “të çmendura”.

Të shumtë ishin femrat dhe meshkujt, të cilët iu përgjigjën kërkesës së “Candyman” dhe bënë tatuazhin. Njerëz nga Suedia, Spanja, por edhe nga Amerika pikturuan në trupin e tyre logon dhe përfituan gjithçka falas.