Rikthehet reperi shqiptar, shikoni çfarë iu premton fansave bashkëpunëtori i vjetër i Noizyt (FOTO) - AlpeGossip
Rikthehet reperi shqiptar, shikoni çfarë iu premton fansave bashkëpunëtori i vjetër i Noizyt (FOTO)

Rikthehet reperi shqiptar, shikoni çfarë iu premton fansave bashkëpunëtori i vjetër i Noizyt (FOTO)

Para shumë vitesh ai ishte reperi i preferuar i shumë prej jush dhe vazhdon të jetë i tillë.

Por pas një pauze të gjatë që bëri në muzikë, DUDA ka vendosur të rikthehet bindshëm duke premtuar vite të nxehta në vazhdim. ‘Bohuni gati se vite te nxehta kan me kan’, shkruan ai në foton e postuar duke lënë të kuptohet se projektet e tij ia ka besuar një studioje muzikore në Tiranë.

Kujtojmë që DUDA është një ndër bashkëpunëtorët me të vjetër të Noizyt dhe fansat presin edhe bashkëpunimin e radhës mes tyre.