“ISHTE NDJENJË E BUKUR”/ Aktori i njohur shpallet mashkulli më seksi i vitit 2018 – AlpeGossip
“ISHTE NDJENJË E BUKUR”/ Aktori i njohur shpallet mashkulli më seksi i vitit 2018

“ISHTE NDJENJË E BUKUR”/ Aktori i njohur shpallet mashkulli më seksi i vitit 2018

Idris Elba ka marrë titullin “Mashkulli më seksi i vitit 2018”, duke lënë pas emra të njohur, shkruan People.

Aktori njihet për një numër të madh rolesh e pasi mori këtë lajm, 46 vjeçari ishte i befasuar.

“Kur e mora vesh, thashë: Nuk ka mundësi. Me të vërtetë? U shikova në pasqyrë dhe e shikova veten me vëmendje. Më pas i thash vetes: Po, sot dukesh disi seksi. Por, për të qenë i sinqertë, ishte një ndjenë e këndshme”, ka thënë me shaka aktori.

Elba i është bashkuar listës në të cilën vite më parë ishin edhe Mel Gibson dhe Blake Shelton