MBANI TË QESHURAT/ Meda imiton në mënyrë fantastike Ramush Haradinajn dhe.. (VIDEO) – AlpeGossip
MBANI TË QESHURAT/ Meda imiton në mënyrë fantastike Ramush Haradinajn dhe.. (VIDEO)

MBANI TË QESHURAT/ Meda imiton në mënyrë fantastike Ramush Haradinajn dhe.. (VIDEO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Mehedin Përgjegjaj, i njohur si Meda, në një video të publikuar në internet shihet teksa imiton në mënyrë fantastike kryeministrin e Republikës, Ramush Haradinajn.

“Ani moj Kosovë”, është kënga të cilën Meda e këndon në njërin prej restoranteve të një biznesmeni nga Kosova në Berlin.

I pranishëm në këtë ndejë ishin edhe karateisti i famshëm, Enver Idrizi si dhe këngëtari tjetër, Duli dhe Bujar Bela .

Shikoni më poshtë videon min. 3:46