“MËNGJESE TË ÇMENDURA”/ Ja si “përdridhen” Ori dhe Isli pas mbarimit të “Wake Up” (VIDEO) – AlpeGossip
“MËNGJESE TË ÇMENDURA”/ Ja si “përdridhen” Ori dhe Isli pas mbarimit të “Wake Up” (VIDEO)

“MËNGJESE TË ÇMENDURA”/ Ja si “përdridhen” Ori dhe Isli pas mbarimit të “Wake Up” (VIDEO)

Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë dy moderatorët e emisonit të mëngjesit në Top Channel.

Përmes një videoje në Instagram ata kranë treguar se çfarë ndodh pas mbarimit të “Wake up”.

“Nje mengjes i zakonshem pas emisionit Live”, shkruan ajo krahas videos teksa moderatorët simpatikë kërcejnë e më pas Isli e merr Orin në krahë.

/AlpeNews.al