SOLLËN PAMJET PËRRALLORE/ Miriam Cani dhe Sara Hoxha u bëjnë të gjithëve “zili” me pushimet “ekzotike” (FOTO) – AlpeGossip
SOLLËN PAMJET PËRRALLORE/ Miriam Cani dhe Sara Hoxha u bëjnë të gjithëve “zili” me pushimet “ekzotike” (FOTO)

SOLLËN PAMJET PËRRALLORE/ Miriam Cani dhe Sara Hoxha u bëjnë të gjithëve “zili” me pushimet “ekzotike” (FOTO)

Miriam Cani dhe Sara Hoxha janë dy figurat e ekranit që preferohen së tepërmi nga publiku e që ngjasojnë me njëra tjetrën nga thjeshtësia dhe pozitiviteti që transmetojnë.

Edhe pse pa qëllim dhe secila me familjen e tyre, dy vajzat bukuroshe të showbizit i kanë bërë zili gjithë fansave me postimet  e fundit në Instagram.

Mesa duket ajo kanë vendosur të kalojnë kohë me familjen e tyre por pranë vendeve ekzotike të cilat pa u menduar dy herë mund t’i quash parajsë.

Bukuroshet gjithashtu nuk kanë nguruar të ndajnë momentet edhe me të vegjëlit e tyre, foto të cilat kanë tërhequr vëmendje të madhe.

Më poshtë ju sjellin disa pamje nga pushimet përrallore të bukurosheve që do ju kënaqin sytë: