IRONIZOJNË LULZIM BASHËN/ Alfio Rotani poston VIDEON “epike” me Fatmën: Mirë që nuk tha… – AlpeGossip
IRONIZOJNË LULZIM BASHËN/ Alfio Rotani poston VIDEON “epike” me Fatmën: Mirë që nuk tha…

IRONIZOJNË LULZIM BASHËN/ Alfio Rotani poston VIDEON “epike” me Fatmën: Mirë që nuk tha…

Si e ka nisur ditën e sotme Fatma? Këtë na i tregohu në “fshehtësi” Alfio. Veçse tregoi se në fakt Fatma nuk i kishte bërë ndonjë kërkesë të veçantë për të mos e publikuar këtë moment, pa makeup, me kafen e mëngjesit dhe duhanin në dorë.
“Ishte ora 7 pa çerek. Mirë që nuk tha si Lulëzim Basha ‘mos e hidh në Instagram e’”, ka shkruar Alfio krah videos së fundit.
Epo sa mirë që dyshja nuk i ka këto “komplekse”, se pijnë kafe, se janë që me mëngjes apo çfarëdo qoftë, se pastaj fjalia “Mos e hidh në Instagram” do kthehej në problem e vetë ‘Instagram-i’ do ngelej thatë./