“MË MASAZHO KËMBËT”/ Ditëlindja e Ledionit ishte goxha surprizë, por tani Sara ka 2 kërkesa për partnerin (VIDEO) – AlpeGossip
“MË MASAZHO KËMBËT”/ Ditëlindja e Ledionit ishte goxha surprizë, por tani Sara ka 2 kërkesa për partnerin (VIDEO)

“MË MASAZHO KËMBËT”/ Ditëlindja e Ledionit ishte goxha surprizë, por tani Sara ka 2 kërkesa për partnerin (VIDEO)

Sara Hoxha ka publikuar sot videon e surprizës që  i bëri bashkëshortit për ditëlindje.

Në një postim në Instagram, ajo shprehet se vendosi ta surprizojë Ledionin bashkë me Lorin, pasi ai gjithnjë planifikon gjëra për to.

Para se të afrohen muajt e fundit të shtatzënisë ku Sara thotë se do të bëjë “gjumë letargjik”, ajo bëri dhe një gjë të fundit për bashkëshortin, me shpresën dhe dhe ai do t’ia shpërblejë me masazh dhe ushqim!

“Bashkëshorti im gjithmonë planifikon dhe bën gjëra për ne, kështu që këtë vit para se të hy në letargji, Lori Hoxha dhe unë vendosëm t’i bëjmë atij një festë surprizë me të gjithë të dashurit tanë! Tani Ledion Liço është koha të më masazhosh këmbët dhe të më sjellësh ushqim! Ok, faleminderit”, shkruan Sara.

Epo jemi të sigurt se Ledioni do t’ia plotësojë këto dëshira pa ndonjë kundërshtim!