“NUK MË PLAS FARE…”/ Roza Lati jep përgjigjen EPIKE kur e pyesin për… (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK MË PLAS FARE…”/ Roza Lati jep përgjigjen EPIKE kur e pyesin për… (VIDEO)

“NUK MË PLAS FARE…”/ Roza Lati jep përgjigjen EPIKE kur e pyesin për… (VIDEO)

Të gjithë e njohim Roza Latin si një vajzë pa komplekse dhe shumë “IN”. Roza ka qënë shpesh herë në qëndër të vëmendjes për shkak të kauzave që ajo mbron, si përkujdesja ndaj kafshëve, ndaj natyrës, etj.

Por përpos gjithçkaje edhe Roza si çdo njeri ka hasur vështirësi në jetë. Roza rrëfen çelsin e suksesit dhe pozitivitetit të saj që e karakterizon gjithmonë. E ftuar në emisionin “Adrenalinë”  Roza flet pa filtra!

Pasi Ueda e pyet sesi ia ka dalë Roza me paragjykimet përgjigja e saj ishte epike: “ Nuk më plas fare!”
Epo më të drejtëpërdrejtë se kaq, vetëm në videon e mëposhtme mund ta shihni Rozën: