MË NË FUND! Niko Komani zbulon të vërtetën e lidhjes me Adel Lami (VIDEO) – AlpeGossip
MË NË FUND! Niko Komani zbulon të vërtetën e lidhjes me Adel Lami (VIDEO)

MË NË FUND! Niko Komani zbulon të vërtetën e lidhjes me Adel Lami (VIDEO)

Të gjithë i kemi parë prej kohësh çiftin Niko Komani dhe Adel Lami të kenë marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin gjatë spektaklit DWTS.

Mesa duket raporti i tyre nuk ishte vetëm profesional por shumë më tepër sesa kaq. Për herë të parë  Niko tregon të pathënat e marrëdhënies së tyre.

I ftuar në emisionin “Adrenalinë” me moderatore Ueda Kullakshin, Niko shprehet se është i gatshëm të lërë Shqipërinë dhe të shpërngulet në Amerikë për Adelën.

Këto dhe shumë deklarata të tjera i ndiqni në intervistën e mëposhtme: