EKSPOZON “ASETET” SEKSI/ Oriola Marashi ua “heq” trurin ndjekësve në Instagram (FOTO) – AlpeGossip
EKSPOZON “ASETET” SEKSI/ Oriola Marashi ua “heq” trurin ndjekësve në Instagram (FOTO)

EKSPOZON “ASETET” SEKSI/ Oriola Marashi ua “heq” trurin ndjekësve në Instagram (FOTO)

Ajo është një prej modeleve shqiptare që shquhet për bukurinë dhe format e saj dhe këtë herë Oriola Marashi ka ‘çmendur’ fansat në Instagram teksa ka postuar një foto seksi ku nxjerr në pah gjoksin bombastik.

Një fotografi e nxehtë si kjo e modeles shqiptare nuk ka si të mos komentohet nga ndjekësit e shumtë në rrjete sociale.

Modelja e grupit të famshëm “OTR” sigurohet që gjithnjë të jetë në qendër të mediave rozë edhe falë aseteve seksi që posedon.