U DIVORCUA 6 MUAJ MË PARË/ Channing Tatum nis një histori të re me këngëtaren e njohur (FOTO) – AlpeGossip
U DIVORCUA 6 MUAJ MË PARË/ Channing Tatum nis një histori të re me këngëtaren e njohur (FOTO)

U DIVORCUA 6 MUAJ MË PARË/ Channing Tatum nis një histori të re me këngëtaren e njohur (FOTO)

6 muaj më parë aktori i njohur Channing Tatum dhe bashkëshortja e tij njoftuan se po divorcoheshin pas 9 vitesh martesë. Divorci erdhi i papritur, megjithatë dyshja njoftoi se kishin kohë që po e mendonin.

Pas ndarjes aktori u shpreh i lënduar se do i duhet kohë për të rifilluar një jetë tjetër. Por duket se Tatum nuk ka pritur më gjatë, i është dashur gjysmë viti për të krijuar një lidhje të re.

Mediat e huaja raportojnë se ai është në një lidhje me këngëtaren biseksuale, Jessy J. Ata janë parë shpesh herë sa bashku dhe ditën e shtunë kaluan gjithë ditën në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ata nuk kanë reaguar rreth këtij lajmi, mirëpo ku ka zë nuk është pa gjë. Nga ana tjetër ish-bashkëshortja e aktorit, vazhdon të jetë ende beqare.