“PO BËJ MË SHUMË SEKS SE KURRË”/ Enrique Iglesias rrëfehet për jetën e tij – AlpeGossip
“PO BËJ MË SHUMË SEKS SE KURRË”/ Enrique Iglesias rrëfehet për jetën e tij

“PO BËJ MË SHUMË SEKS SE KURRË”/ Enrique Iglesias rrëfehet për jetën e tij

Gjërat duket se shkojnë mirë mes prindërve të rinj Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova, pavarësisht videos ku këngëtari shfaqet duke u puthur me një fanse.

Çifti i famshëm mirëpriti në jetë binajkët nëj vit më parë, por kjo gjë nuk e ka ulur aktivitetin seksual të tyre.

Për më tepër, 43-vjeçari shprehet se jeta seksuale në çift është më e mirë se përpara se të vinin në jetë fëmijët.

Në një intervistë për The Sun, spanjolli u shpreh: “Tani bëj seks më shumë se kurrë. Marrëdhënia seksuale nuk është pakësuar.”

Dhjetorin e kaluar, Enrique dhe Ana u bënë prindër për herë të parë të binjakëve Nicholas dhe Lucy.

Dhe kjo gjë nuk ka ndikuar tek marrëdhënia e tyre. As fakti që Enrique u filmua duke puthur me pasion një fanse gjatë koncertit t tij ën Ukrainë vetëm pak ditë më parë.